Pracovník/nice obchodu a projektového řízení Nekoř

Volná místa Nekoř Volná místa Nekoř

Inzerát z úřadu práce (27909320733)
Plat: od 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nekoř, Pardubický
Aktualizováno před měsícem

Společnost MECAWEL spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/nice obchodu a projektového řízení.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- vyřizování požadavků firemních zákazníků
- projekt management
- příprava obchodních nabídek, servis a podpora stávajících a nových zákazníků
- související administrativa
POŽADUJEME:
- minimálně SŠ vzdělání
- pokročilá znalost NJ nebo AJ podmínkou
- orientace v technické dokumentaci
- dobré komunikační schopnosti
- spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
NABÍZÍME: stravování zdarma, flexibilní pracovní dobu, roční bonus, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce pracovního poměru, podporu dalšího osobního a profesního růstu
KONTAK: telefonicky 6.00 - 14.00 hodin nebo e-mailem