Uklízeči a pomocníci v domácnostech, kancelářích, hotelích, průmyslových a jiných objektech Špindlerův Mlýn

Volná místa Špindlerův Mlýn Volná místa Špindlerův Mlýn

Inzerát z úřadu práce (24399780708)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Špindlerův Mlýn, Královéhradecký
Aktualizováno před měsícem

Společnost POD JASANY a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeči a pomocníci v domácnostech, kancelářích, hotelích, průmyslových a jiných objektech.

Popis pracovní pozice

UKLÍZEČ - UKLÍZEČKA
- spolehlivost, bezúhonnost

Vždy nejdříve kontaktovat Monu Jaoua - enginhome.cz@gmail.com

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník úklidu v supermarketu - Trutnov

Požadujeme spolehlivost Náplň práce Úklid obchodu na 4-7h denně
Aktualizováno před 3 dny

125 - 140 Kč za hodinu

Pracovník úklidu v supermarketu - Dvůr Králové (na DPP)

Požadujeme spolehlivost, pracovitost Náplň práce Úklid supermarketu, 2-3x týdně na 7h či dle domluvy častěji
Aktualizováno před 6 dny

Dvůr Králové nad Labem
125 - 130 Kč za hodinu

Pracovník úklidu - kanceláře, výrobní prostory

Požadujeme dochvilnost, spolehlivost Náplň práce Úklid čisté výrobní haly a kanceláří, všední dny v odpoledních až večerních hodinách - cca 8 h denně
Aktualizováno před 4 dny

Pracovník/nice controllingu

Požadujeme - VOŠ/bakal./VŠ ekonomického směru - dobrá uživatelská znalost práce na PC /Excel, Word/ - analytický přístup k práci s čísly a daty - samostatnost, pečlivost a zodpovědnost Nabízíme - zajímavá, různorodá a perspektivní práce -...
Aktualizováno dnes

Kuchař/kuchařka v hotelech Savoy a Soyka ve Špindlerově Mlýně

Požadujeme • Spolehlivost, dochvilnost • Pozitivní náladu a příjemné vystupování • Vyučení v oboru není nutností – stačí zápal • Samostatnost, pečlivost • Časovou flexibilitu, práci o víkendech • Dobré komunikační schopnosti Nabízíme ...
Aktualizováno před 9 dny

Špindlerův Mlýn

Masérka / Masér v hotelech Savoy a Soyka

Požadujeme • Zkušenost s různými druhy masáží • Certifikace v oblasti masérství • Komunikativní a příjemné vystupování • Časovou flexibilitu, práce o víkendech • Znalost českého jazyka • Znalost cizího jazyka výhodou Nabízíme •...

POD JASANY a.s.

Kontaktní osoba:
Mona Jaoua