Vedoucí lékař chirurgické jip Prachatice

Volná místa Prachatice Volná místa Prachatice

Inzerát z úřadu práce (27501560766)
Plat: od 82400 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nebahovská, Prachatice, Jihočeský
Aktualizováno před 2 měsíci

Společnost Nemocnice Prachatice,a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Vedoucí lékař chirurgické jip.

Popis pracovní pozice

požadujeme specializovanou způsobilost v chirurgickém oboru, licenci k výkonu funkce vedoucího lékaře a primáře, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost

náborový příspěvek až 300.000 Kč, možnost získání služebního bytu, zaměstnanecká školka, příspěvky na penzijní připojištění, zvýhodněné telefonní tarify, dotované stravování, cafeteria program