Pracovník/ice úklidu (pouze ozp) Jevíčko

Volná místa Jevíčko Volná místa Jevíčko

Inzerát z úřadu práce (27225200782)
Plat: od 3000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jevíčko, Pardubický
Aktualizováno před 18 dny

Společnost Andílci s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník/ice úklidu (pouze ozp).

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: zkrácený pracovní úvazek 4.-5. hodin/ týden.Úklid se provádí v úterý a čtvrtek, úklid kancelářských prostor, WC, doplňování hygienického materiálu
POŽADAVKY: spolehlivost, zkušenosti s úklidem
NABÍZÍME: nástup možný ihned, profesionální zaškolení, zázemí stabilní firmy, zaměstnanecké výhody, ovlivnitelnou složku mzdy, osobní přístup, volná pracovní doba, hodinová mzda od 130,-Kč/hod., osobní ohodnocení, příplatky
KONTAKT: telefonicky, e-mailem