Strážný/strážná Chrudim

Volná místa Chrudim Volná místa Chrudim

Inzerát z úřadu práce (27667200779)
Plat: od 19500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární, Chrudim, Pardubický
Aktualizováno před 14 dny

Společnost BERSERK COMPANY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Strážný/strážná.

Popis pracovní pozice

VOLNÉ MÍSTO JE VHODNÉ PRO OZP!

Místo výkonu práce: Chrudim
Jedná se o nenáročnou práci bezpečnostního pracovníka na prodejnách LIDL. Vhodné pro OZP.
NÁPLŇ PRÁCE: sledování kamer a kontrola krádeží, obchůzková činnost
POŽADAVKY: spolehlivost a zodpovědnost, čistý trestní rejstřík, certifikát strážného výhodou.
Nástup možný ihned.
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: odměny za záchyty krádeží, docházku apod

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.