Železobetonáři Staré Hradiště

Volná místa Staré Hradiště Volná místa Staré Hradiště

Inzerát z úřadu práce (27631000767)
Plat: 19500 - 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Staré Hradiště, Pardubický
Aktualizováno před 5 měsíci

Společnost WAMARK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Železobetonáři.

Popis pracovní pozice

Ukládka betonářské výstuže, dokončovací a začišťovací práce na stavbě.
Požadujeme pracovitost, spolehlivost, dobrý zdravotní stav.
První kontakt e-mailem.

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 7 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Požadujeme spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny a zázemí prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 120 Kč za hodinu

Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP

Požadujeme Dlouholetá, prosperující úklidová společnost hledá do svých invalidní důchodce a OZZ na pozici: Ostraha objektu - strážný Místo výkonu práce: MSSL Advanced Polymers - Dolní Ředice Náplň práce: ostraha objektu, kontrola...
Aktualizováno před 2 dny

TSC Cleaning, a.s.
Dolní Ředice
130 Kč za hodinu

Ošetřovatel a chovatel koní - chov, odchov

Požadujeme Vzdělání - nižší střední odborné nebo střední odborné s výučním listem flexibilita, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav manuální zručnost praxe v oboru Nabízíme Pracovní poměr na dobu...
Aktualizováno před 8 dny

Kladruby nad Labem, Selmice, Slavice, Slatiňany

Agronom

Požadujeme Vysokoškolské vzdělání v zemědělském odvětví Trestní bezúhonnost Znalost MS Office Řidičský průkaz skupiny B, T – aktivní řidič Nabízíme Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok, zkušební doba 3 měsíce, (možnost prodloužení na...
Aktualizováno včera

WAMARK s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marek Holubčák   702 075 290