Uklízeč/ka / vyhrazeno pro ozp Česká Třebová

Volná místa Česká Třebová Volná místa Česká Třebová

Inzerát z úřadu práce (27928660787)
Plat: 11500 - 12500 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Litomyšlská, Česká Třebová, Pardubický
Aktualizováno před 9 měsíci

Společnost Kamil Effenberger hledá vhodného kandidáta na pozici Uklízeč/ka / vyhrazeno pro ozp.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- úklid WC, sociálního zařízení
- úklid chodeb, kanceláří, výrobních prostor.

Pracovní doba:
6:00-11:00 (lze se domluvit i na jiném čase)

Kontakt emailem nebo telefonicky.

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice/K úklidu - svitavy

Požadujeme * Dobrou pracovní morálku, pečlivost, spolehlivost * Dochvilnost Nabízíme Společnost Simacek Facility CZ patří k významným poskytovatelům komplexních facility služeb v České republice. Staňte se součástí společnosti jako...
Aktualizováno dnes

Advantage Consulting, s.r.o. Brno
Svitavy

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 3 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 6 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...

23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

Požadujeme SŠ, SOU v oboru elektro proškolení dle § 5 nebo 6, vyhl. č. 50/1978 Sb samostatnost, aktivní přístup ŘP skupiny B Nabízíme jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou zaškolení zkušenými kolegy ...

Běstovice
38000 - 43000 Kč za měsíc

Kamil Effenberger

Kontaktní osoba:
Michal Sléžka   603 886 666