Pomocný montážní dělník/ce Malíkov

Volná místa Malíkov Volná místa Malíkov

Inzerát z úřadu práce (25127680736)
Plat: od 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Malíkov, Pardubický
Aktualizováno před rokem

Společnost VALNEA NAVRÁTIL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocný montážní dělník/ce.

Popis pracovní pozice

KONTAKT: osobně každý den

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 5 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 8 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny

Ústí nad Orlicí

Pracovník ostrahy s ID a OZZ, den/noc ve zkráceném úvazku na HPP

Požadujeme Dlouholetá, prosperující úklidová společnost hledá do svých invalidní důchodce a OZZ na pozici: Ostraha objektu - strážný Místo výkonu práce: MSSL Advanced Polymers - Dolní Ředice Náplň práce: ostraha objektu, kontrola...
Aktualizováno dnes

TSC Cleaning, a.s.
Dolní Ředice
130 Kč za hodinu

Policista/ka ve Svitavách náborák 75.000 Kč

Požadujeme Pokud máte maturitu z jakékoliv střední školy nebo z jakéhokoliv oboru středního odborného učiliště s maturitou, splňujete požadavky na vzdělání a vše potřebné pro výkon služby vás naučíme. Nabízíme Na jaké pozice hledáme? Jedná se...
Aktualizováno před 14 dny

Krajské ředitelství policie Pardubického kraje
Svitavy
30070 - 34600 Kč za měsíc

Kuchař

Požadujeme - výuční list v oboru kuchař, praxe v oboru vítána - specializace na diety výhodou - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost - časová flexibilita - odpovědný a svědomitý přístup Nabízíme - jednosměnný provoz (5.00–14.00) +...
Aktualizováno před 3 dny

VALNEA NAVRÁTIL s.r.o.

Kontaktní osoba:
Agnieszka Navrátilová   603287297