Asistentka administrace a marketingu (Z34180) Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Náplň práce

Autorizovaný prodejce a servis automobilů Subaru hledá příjemně vystupujícího člověka na pozici:

Asistentka administrace a marketingu

Staňte se součástí proslulé automobilové značky v motorsportu a přátelského kolektivu naší společnosti.

Hledáme někoho, kdo bude pracovat na pozici asistentky a bude mít cit pro organizaci, administrativu, reklamu, focení, sociální sítě a bude mít zájem se v tomto směru více rozvíjet.

Co nabízíme:
* Práci v přátelském kolektivu rodinné společnosti fungující na trhu již 30 let, pohodová atmosféra je pro nás prioritou
* Finančně stabilní zázemí firmy, mzda vyplacena do osmého
* Zaškolení a další profesní vzdělávání
* Práce možná na plný i zkrácený pracovní úvazek
* Pracovní smlouva HPP
* Nástup možný ihned

Co bude náplní práce:
* Evidence dokladů do systému
* Základní příprava podkladů pro externí účetní
* Zajištění chodu kanceláře
* Přidávání příspěvků na sociální sítě
* Online marketing

Co požadujeme:
* Znalost sociálních síťí
* Zkušenosti s online marketingem výhodou
* Pečlivost a schopnost
* Příjemné vystupování a lidský přístup
* Uživatelskou znalost práce na PC
* Komunikační znalost AJ je výhodou
* Chuť se vzdělávat

Naší prioritou je, aby Vás práce bavila a námi vytvořené podmínky byly pro Vás dostatečně silným motorem k neustálé snaze zdokonalovat naše služby. Těšíme se, že naše společné snažení bude mít za následek spokojené vracející se zákazníky.

Typ úvazku: práce na plný nebo zkrácený úvazek, HPP
Mzda: 30.000,- až 40.000,- Kč hrubého za měsíc
Místo výkonu práce: Praha 10, Hornoměcholupská 531/4

Benefity: Mobilní telefon, Zdravotní volno/sickdays, Sleva na firemní výrobky/služby,
Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Vzdělávací kurzy/školení

Barlett & Cenbright s.r.o.

Křenova 438/7
Praha 6 - Veleslavín

Kontaktní osoba:
Filip Pešek