Kalkulant/Rozpočtář -jednosměnný provoz Louny

Volná místa Louny Volná místa technika a elektrotechnika Louny

Lokalita pracoviště: Louny, Ústecký
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Co od vás očekáváme:
• Min. středoškolské vzdělání: technickoekonomický obor je velkou výhodou
• Nebo praxi na podobné pozici, alespoň 2 roky
• Velmi dobrou uživatelskou znalost MS Office, především Excel a AUTOCAD
• Znalost technické a výkresové dokumentace
• Samostatnost, pečlivost, důslednost a odpovědnost
• Schopnost týmové práce
• Alespoň pasivní angličtinu, výhodou je komunikativní úroveň

Nabízíme

Co nabízíme:
• Jednosměnný pracovní provoz
• Čisté výrobní zázemí v Lounech, s možností práce home office
• 25 dnů dovolené
• Příjemné pracovní prostředí a přátelský tým kolegů
• Odborné školení a možnost profesního rozvoje, pravidelné kurzy angličtiny
• Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

Náplň práce

KLÍČOVÁ JE PRO NÁS DYNAMIKA.
MÁTE SMYSL PRO DETAIL A UMÍTE PŘEMÝŠLET V SOUVISLOSTECH?
BAVÍ VÁS TVOŘIT EXCEL TABULKY A DOKÁŽETE SI PO SOBĚ KŘÍŽOVĚ ZKONTROLOVAT VÝSLEDKY A RÁD KRESLÍTE V AUTOCADU?

Co vás čeká:
• Technické výkresy metalických a optických propojovacích kabelů v AUTOCADU či VISIO
• Kalkulace výrobních cen propojovacích kabelů
• Kalkulace materiálové spotřeby
• Kalkulace výrobních operací včetně pracnosti
• Výpomoc při sestavení výrobních kusovníků
• Výpomoc s procesní efektivností, výrobní optimalizací a analýz

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Veronika Boháčová   +420 725 757 164