Ostatní uklízeči a pomocníci Čeperka

Volná místa Čeperka Volná místa Čeperka

Inzerát z úřadu práce (29189520719)
Plat: od 18900 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Čeperka, Pardubický
Aktualizováno před 26 dny

Společnost TopKonstrukt, CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Úklid vnitřních a vnějších prostor
Požadujeme zodpovědnost
První kontakt e-mailem

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovnice úklidu pouze pro invalidní důchodce

Požadujeme spolehlivost,pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor
Aktualizováno před 2 měsíci

130 - 140 Kč za hodinu

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 4 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 5 dny

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 2 dny

Ústí nad Orlicí

Manažer/ka maloobchodu

Požadujeme Společnost VESNA, a.s. hledá vhodného kandidáta na pracovní pozici manažer/ka maloobchodu • řidičský průkaz sk B - aktivní řidič • komuniktivnost na vysoké úrovni • orientace v textilním oboru výhodou • pracovní zkušenosti na...
Aktualizováno před 7 dny

Čeperka

Čeperka

TopKonstrukt, CZ s.r.o.

Kontaktní osoba:
Volodymyr Holovchak