Sales engineer junior #2200 Otrokovice

Volná místa Otrokovice Volná místa obchod a prodej Otrokovice

Lokalita pracoviště: Otrokovice, Zlínský
Vloženo před 14 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenosti s obchodem v technickém oboru, s prodejem technických řešení
* Obchodního a týmového ducha, chuť učit se novým věcem
* Umění naslouchat zákazníkovi a hledat řešení
* Samostatnost, spolehlivost
* Chuť cestovat
* Znalost angličtiny na komunikativní úrovni

Nabízíme

* Motivující ohodnocení dle schopností, zkušeností a výsledků
* Možnost podílet se na technicky unikátních projektech v oblasti průmyslové automatizace
* Flexibilní pracovní dobu
* Půlroční a roční odměna
*Práci ve středně velké, dlouhodobě úspěšné, stabilní a silné firmě
* Příjemné prostředí a přátelský kolektiv
* Mobilní telefon, notebook, služební automobil
* Závodní stravování
* 5 týdnů dovolené

Náplň práce

* Spolupráce se Sales engineer senior
* Aktivní spolupráce se stávajícími i novými zákazníky, identifikace jejich potřeb a rámcový návrh možného řešení, získání objednávky
* Zodpovědnost za řízení přípravy nabídky, a to jak samostatně, tak ve spolupráci s konstruktéry a dalšími specialisty, vyjasnění technických parametrů se zákazníkem, příprava kalkulace a následná prezentace zákazníkovi
* Spolupráce s projektovým manažerem a dalšími odborníky
* Vedení agendy CRM systému

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová