Administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek Libchavy

Volná místa Libchavy Volná místa Libchavy

Inzerát z úřadu práce (29216040713)
Plat: 130 - 150 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Libchavy, Pardubický
Aktualizováno před 24 dny

Společnost PENZION HŮRKA s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Administrativní pracovník/nice / zkrácený úvazek.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- jednoduchá administratnivní práce
- příprava podkladů pro účetnictví a fakturaci
Požadujeme:
- znalost práce na PC
- samostatnost
Kontakt: telefonicky nebo e-mailem
Kolář Karel, tel.: 603 146 091, e-mail: martin@hurka.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Úklidový pracovník

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 7 dny

Vysoké Mýto
112,50 Kč za hodinu

Požadujeme smysl pro pořádek a čistotu, spolehlivost Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno dnes

112,50 - 130 Kč za hodinu

Požadujeme spolehlivost, smysl pro čistotu a pořádek Nabízíme pravidelný měsíční přivýdělek Náplň práce úklid prodejny
Aktualizováno před 5 dny

Ústí nad Orlicí

Pracovník do kovovýroby (2 směny)

Požadujeme Zkušenosti se zpracováním kovů - práce na CNC strojích (řezání, vrtání, kompletování) - celková manuální zručnost, čtení technických výkresů, prostorová představivost, pečlivost při práci, praxe z kovodělné výroby vítána, ŘP B ...
Aktualizováno před 17 dny

Personal Consult s.r.o.
Rohovládova Bělá
28000 - 33000 Kč za měsíc

Laminátník/ice, plastikář/ka (lakovna)

Požadujeme - Manuálně šikovnou posilu, které nevadí ruční práce, lakování hotových laminátů - Iniciativního člověka, který má zájem pracovat - Zdravotně způsobilého a fyzicky zdatného člověka Nabízíme Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní...
Aktualizováno včera

23000 - 40000 Kč za měsíc

Elektrikář Běstovice s náborovým přísp. 50 tis.Kč a ubytováním

Požadujeme SŠ, SOU v oboru elektro proškolení dle § 5 nebo 6, vyhl. č. 50/1978 Sb samostatnost, aktivní přístup ŘP skupiny B Nabízíme jistotu práce ve stabilní mezinárodní společnosti s rodinnou atmosférou zaškolení zkušenými kolegy ...
Aktualizováno před 8 dny

Běstovice
38000 - 43000 Kč za měsíc

PENZION HŮRKA s.r.o.

Kontaktní osoba:
Karel Kolář   603 146 091