Odborný referent Česká Ves

Volná místa Česká Ves Volná místa Česká Ves

Inzerát z úřadu práce (29210480770)
Plat: 24100 - 31820 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jánského, Česká Ves, Olomoucký
Aktualizováno před 14 dny

Společnost Obec Česká Ves hledá vhodného kandidáta na pozici Odborný referent.

Popis pracovní pozice

První kontakt písemný, výběrové řízení.

Požadujeme:
- výbornou znalost práce na PC (MS Office, internet, GIS či CAD)
-řidičský průkaz sk. B
- komunikace v jednom cizím jazyce (AJ, NJ, PL)
- komunikační schopnosti, schopnost samostatného jednání
- pečlivost, přesnost, psychická odolnost, ochota se vzdělávat, dobrý zdravotní stav

Stručná náplň práce:
- Energetický management obce dle ISO 50001, komunitní energetika, energetická koncepce, energetika příspěvkových organizací a bytového hospodářství
- Silniční hospodářství dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů
- Ochrana přírody a krajiny dle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů
- ostatní administrativa

Výhodou:
- Praxe v oboru energetik, správa staveb nebo dotační management
- ZOS v oblasti veřejné správy
- Praxe v oboru veřejné správy – řešení přenesené působnosti dle zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, ve znění pozdějších předpisů a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění pozdějších předpisů
- Zkušenost s dotačním managementem

Na uvedeném pracovním místě proběhne výběrové řízení – přihlášky podávat do 30.4.2024 do 12,00 (zasílat na adresu OÚ Česká Ves nebo osobně, případně datovou schránkou: dy5aqbf v zalepené obálce. Obálku označit: Výběrové řízení - odborný referent

Náležitosti přihlášky:
- přihláška ( základní osobní údaje, kontakt, datum a podpis)
- strukturovaný profesní životopis
- originál nebo ověřená kopie výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
- osvědčení o absolvovaných kurzech a školeních