Nákupčí automobilů - české Budějovice České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa automobilový průmysl České Budějovice

Plat: 40000 - 55000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Příjemné vystupování a obchodní dovednosti.
* Schopnost odhalit skryté závady a umět je pojmenovat.
* Chuť dotahovat věci do konce.

Nejste si v některém z těchto bodů sám sebou jist? Nevadí! Naši trenéři vás to doučí.

Nabízíme

* Smlouvu na dobu neurčitou.
* Garantovanou mzdu ve zkušební době 40 000,- Kč.
* 5 dní volna k dovolené navíc.
* Možnost kariérního růstu.
* Pracovní doba na směny krátký/dlouhý týden
* Zdravotní péči uLékaře.cz.
* Zvýhodněné tarify od T-mobile pro sebe i rodinné příslušníky.
* Slevy na firemní služby a produkty - nákup vozu i pro rodinné příslušníky, pojištění, financování, servis vozu a další.
* Další firemní benefity - Multisport karta, pravidelné teambuildingové akce a soutěže, slevy u obchodních partnerů.

Náplň práce

Myslíte si, že umíte nahlédnout do nitra a srdce automobilu? Máte opravdu rád/a automobily? Pokud máte navíc příjemné vystupování a nebojíte se komunikace se zákazníkem, hledáme právě Vás!

Budete mít na starosti celý proces výkupu od A do Z. To znamená:
* Komunikaci se zákazníky na pobočce (nejedná se o aktivní vyhledávání).
* Posouzení technického stavu vozidel na základě testovacích jízd (ŘP B nutností).
* Posouzení vizuálního stavu vozidel.
* Nacenění možných oprav.
* Prezentaci finální cenové nabídky.
* Drobné papírování.

Aures Holdings a.s.

Dopraváků 874/15
Praha 8

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227