Adjunkt LS Rychnov nad Kněžnou

Volná místa zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství LS Rychnov nad Kněžnou

Lokalita pracoviště: LS Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• vysokoškolské nebo středoškolské lesnické vzdělání,
• absolventská pozice (pouze do tří let od dosažení vzdělání),
• řidičský průkaz skupiny „B“ - aktivní řidič,
• aktivní výkon práva myslivosti,
• uživatelská znalost PC (Microsoft Office - Outlook, Word, Excel, internet),
• osobní předpoklady: komunikativnost, důslednost, pečlivost, spolehlivost, ochota učit se, loajalita, flexibilita.

Nabízíme

• mzda dle kvalifikace kandidáta, roční odměny,
• systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravné, FKSP - osobní účet, 200 hodin dovolené),
• pracovní doba 40 hodin týdně.

Náplň práce

• příprava na funkci revírníka (zástup v případě jejich nepřítomnosti),
• administrativní a technické práce spojené s vedením agendy OJ,
• spolupracuje při získávání podkladů pro roční projekty,
• spolupracuje při vyznačování nahodilé, předmýtní a mýtní těžby dřeva,
• spolupracuje na základě projektů a ustanovení smluv - při zadávání, kontrole a přejímce prací prováděných dodavatelem.

Lesy České republiky, s.p.

Přemyslova 1106/19
Hradec Králové 8

Kontaktní osoba:
Lenka Voláková