Skladník v Novém Městě nad Metují Nové Město nad Metují

Volná místa Nové Město nad Metují Volná místa logistika a doprava Nové Město nad Metují

Plat: 24000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Nové Město nad Metují, Královéhradecký
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Zkušenost v oblasti skladové logistiky výhodou
Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
Schopnost pracovat v týmu i samostatně
Fyzickou zdatnost a schopnost pracovat i ve stoje
Základní znalost práce s počítačem výhodou

Nabízíme

Stabilní zaměstnání v úspěšné společnosti
Práce na 1 směnu (po-pá), volné víkendy
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Mzda až 24.000Kč měsíčně

Náplň práce

Příjem, kontrola a uskladnění zboží do skladu
Příprava zboží k expedici
Plnění objednávek a expedice zásilek
Udržování pořádku a čistoty ve skladu
Spolupráce s ostatními odděleními pro zajištění plynulého chodu logistiky

FORCE TRADE s.r.o.

Broumovská 50, Malé Poříčí
Náchod

Kontaktní osoba:
Alexandra Bohuňková