Konstruktér creo s AJ / sml. na neurčito (až 85.000 Kč) #2205 Brno

Volná místa Brno Volná místa technika a elektrotechnika Brno

Plat: 60000 - 85000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo před 13 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání s praxí, případně vhodné i pro absolventa
* praxe v oboru konstruování, i školní praxi při VŠ
* komunikace v angličtině v psané i mluvené formě
* znalost konstrukčního programu a konstruování ve 3D
* týmový hráč, který se nebojí chopit příležitosti

Nabízíme

* stabilní zaměstnání v rozvíjející se společnosti, která aktuálně rozšiřuje svou výrobu a vývoj
* možnost osobní realizace na projektech, které Vás zaujmou
* motivující ohodnocení včetně výkonnostních bonusů
* po šesti měsících možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou.
* týden dovolené navíc
* příspěvek na stravování
* příspěvek na penzijní připojištění
* lokalita: Brno

Náplň práce

* u nás pracujeme v programu Creo (Parametric + další doplňky)
* vývoj a konstrukce strojních zařízení
* spolupráce s technickým týmem při hledání atypických řešení
* aktivní práce na technologických řešení výroby
* účast na jednáních s týmem (kick off meeting, revision meeting…)
* kontrola souladu technických řešení s místními požadavky zákazníka
* tvorba výkresové dokumentace

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová