Strážný / dozorce Brno. Náborový příspěvek 100 000 Kč.

Volná místa Brno Volná místa ochrana a ostraha Brno

Plat: 31970 - 43200 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Střední vzdělání s maturitou.
Bezúhonnost.
Státní občan České republiky starší 18 let.
Splnění psychologických testů a testů fyzické zdatnosti včetně zdravotní způsobilosti.

Nabízíme

Náborový příspěvek 100 000,- Kč.

6 týdnů dovolené.
Zvláštní příplatek (Příplatek za práci s vězni 6 900 Kč měsíčně).
Služba 37,5 hod/týdně.
V případě pracovní neschopnosti poskytnutí platu ve výši 100% po dobu prvních 30ti dnů.

Po absolvování odborné přípravy platový postup.
Příspěvek na volnočasové aktivity a rekreace z FKSP.
Závodní stravování.
Bezplatné využití fitness centra, sauny, tenisového kurtu v areálu.
Nárok na odchodné po 6 letech služby.
Nárok na výsluhový příspěvek po 15 letech služby.

Náplň práce

Střežení objektu věznice.
Převoz vězněných osob v rámci ČR.
Odpovědnost za dodržování denního režimu ve výkonu vazby a trestu obviněných a odsouzených osob.

Vězeňská služba České republiky Vazební věznice Brno

Kontaktní osoba:
Jana Hudečková