Denní/noční pekař/ka v řemeslné pekárně Praha východ - Čestlice

Volná místa potravinářství Praha východ - Čestlice

Plat: 185 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Praha východ - Čestlice, Středočeský
Aktualizováno včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- praxe z pekárny velkou výhodou (ruční výroba, práce s pecí), ale nováčky zaučíme
- spolehlivost
- denní/noční směny 6,00-18,00 nebo 17:00- 05:00,
- práce na směny plný úvazek, krátký/dlouhý týden

Nabízíme

- směny plánujeme na celý měsíc dopředu
- příspěvek na svačiny cca 1200,- Kč/měsíc
- sleva 30% ve všech prodejnách a bistrech
- práce v malém týmu (pracuje se ve třech lidech na směně)
- možnost sportovat s Multisport kartou
- pěkné pracovní prostředí - Čestlice (1 zastávka z metra Opatov)
- dovolená navíc po odpracování celého kalendářního roku
- možnost kariérního růstu na Vedoucí směny

Náplň práce

- zajištění výroby pečiva, především ruční práce s těstem
- obsluha zařízení pekárny

DELMART s.r.o.

U Makra 123
Čestlice

Kontaktní osoba:
Alena Ciprová