Montér/zámečník se svařováním (m/ž), nadstandardní mzda Dolní Benešov

Volná místa Dolní Benešov Volná místa strojírenství Dolní Benešov

Lokalita pracoviště: Dolní Benešov, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Máte zkušenost se svařování TIGem? Hledáme montéra s praxí i bez! Chcete dostávat adekvátní ohodnocení? Pokud máte vášeň pro kovové výrobky a chcete se podílet na vytváření kvalitních produktů, máme pro vás skvělou příležitost. Nástup rovnou do kmene společnosti.

co vám nabídneme

- nadstandardní mzda odpovídají vašim zkušenostem
- 2 směnný provoz, jen ranní, odpolední
- 2x sick day, 5 týdnů dovolené
- káva nebo čaj zdarma
- nejmodernější zařízení a technologie, což vám umožní neustále se rozvíjet a zdokonalovat své dovednosti
- stravenkový paušál 107 Kč/den
- cafeteria systém, za splněné výsledky kvartální odměny
- příspěvky na penzijní připojištění
- zvýhodněný telefonní tarif (i pro celou rodinu)

co od vás očekáváme

- svařování TIGem
- schopnost číst výkresovou dokumentaci
- zkušenosti s montáží i menších technických celků (např. převodovky)
- alespoň menší praxi na obdobné pozici

jak se přihlásit
Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle 778 532 370.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kateřina Vejlupková