Likvidátor / likvidátorka - pojištění motorových vozidel Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 11 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• minimálně SŠ vzdělání s maturitou
• praxi na obdobné pozici případně praxe v pojišťovnictví či makléřské společnosti
• flexibilitu a zodpovědnost, preciznost a ochotu dále se v oboru vzdělávat
• vynikající komunikační schopnosti
• zájem o rozšiřování znalostí a učení se novým věcem

Výhodou:
• dobrá orientace v oblasti motorových vozidel a autoopravárenství

Nabízíme

• přátelský tým kolegů, v němž funguje spolupráce, pomoc a otevřenost
• odborné zaškolení, možnosti profesního růstu
• pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• práci v centru Prahy v české společnosti
• flexibilní pracovní dobu s pevným základem 9:00 – 14:00, možnost částečné práce z domova po zaškolení
• 5 týdnů dovolené a 3 dny zdravotního volna navíc
• bohatý systém benefitů a výhod, například sleva na PVZP produkty, příspěvek na penzijní pojištění, zvýhodněné telefonní tarify, příspěvek na stravování formou Edenred karty, aj.

Místo práce: Praha

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenka.vadasova@pvzp.cz

Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 18. 5. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Pojišťovna VZP, a.s. hledá do svého týmu zkušené likvidátory s praxí – nároky z pojištění motorových vozidel.

Více informací o společnosti naleznete na www.pvzp.cz.

Náplň práce:
• samostatně řešit vznesené nároky pojištěných / poškozených v IS pojišťovny
• posuzovat oprávněnost nároků dle platné smlouvy
• provádět výpočty výše škody a stanovit výši pojistného plnění
• spolupracovat s interním týmem likvidace, externími likvidátory a mobilními techniky
• komunikovat s klientem či poškozeným

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719