Elektrikář (stabilita a dobrá odměna) Bohumín

Volná místa Bohumín Volná místa technika a elektrotechnika Bohumín

Lokalita pracoviště: Bohumín, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Náš významný klient, společnost ROCKWOOL Group, zaměstnává více než 10 800 zaměstnanců a má organizační jednotky v 38 zemích na 5 kontinentech. V bohumínském závodě ROCKWOOL pracuje téměř 250 lidí na různých pozicích. Lidé jsou nejcennějším kapitálem společnosti ROCKWOOL.

Hledáme zodpovědného a spolehlivého zaměstnance na pozici PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ, který bude zodpovědný za zajištění provozuschopnosti výrobních linek a zařízení, za jejich opravy a preventivní údržbu. Vyrábíme izolace z kamenné vlny a vše s tím spojené.

Rádi se s Vámi sejdeme. Nyní je příležitost přijmout i více lidí!

Náplň práce a zodpovědnost:
* Provádění oprav a údržba vyhrazených elektrických zařízení
* Spolupráce na instalaci nových zařízení
* Zajištění servisu stávajících zařízení, hlídání revizí, dodržování preventivních prohlídek
* Podílení se na vylepšování spolehlivosti funkcí el. zařízení s cílem dosáhnout co nejmenších prostojů výroby a co nejvyšší efektivnosti výroby
* Zajištění náhradních dílů potřebných pro chod zařízení

Vaše profesní a osobní předpoklady pro danou pozici:
* Vyučen v elektrotechnickém oboru
* Vyhláška 50/78 Sb. §5 min., ideálně §6
* Pracovní zkušenost z elektro údržby velkou výhodou
* Nepřetržitý provoz, na formě se domluvíme osobně
* Znalosti v oblasti řízení provozů pomocí PLC, PC, frekvenčních měničů, měření a regulace
* Ochota práce na směny
* Samostatnost, zručnost, spolehlivost
* Aktivní přístup k zadaným i mimořádným úkolům

Nabízíme:
* Stabilní a dlouhodobou práci na plný úvazek
* Mzda až průměrně 50 000 Kč (základní mzda a bonusové složky)
* Možnost kariérního a platového růstu
* Možnost odborných školení
* Závodní jídelnu s příspěvkem na stravování
* 5 týdnů dovolené
* Bonusový systém a další benefity
* Příspěvek na dopravu
* Měsíční příspěvek do firemní Cafeterie
* Věrnostní bonusový program
* Moderní výrobní prostory společnosti ROCKWOOL v Bohumíně

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant