Seřizovač junior i senior! (mzda až 42.000 Kč) #2209 Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa dělnické profese Olomouc

Plat: 35000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 12 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vzdělání technického směru
* ochota práce v třísměnném provoze – bez víkendů!
* zodpovědnost, samostatnost, týmový duch a ochota učit se
* výhodou je předchozí zkušenost z podobného provozu (pokud ji nemáte, zaškolíme)

Nabízíme

* zázemí nadnárodní společnosti s menším fajn kolektivem (přibližně 50 zaměstnanců)
* měsíční bonusy ke mzdě až do výše 15% ze základu a pravidelné navyšování mezd
* benefitní karta s příspěvky na rekreaci, kulturu, sport apod.
* prémie za odpracované roky
* možnost dalšího vzdělávání i profesního růstu
* 5 týdnů dovolené
* dotované stravování formou stravenek Sodexo (Pluxee)
* firemní akce a další…

Náplň práce

* seřizování vstřikovacích lisů značky Arburg a KraussMaffei
* nastavování periferií (např. drtičky, sušičky…) a přidružené automatizace (Wittmann)
* výměna forem ve vstřikolisech, práce s jeřábem
* rozjezd výroby a spolupráce s kontrolory kvality

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Martina Karolová