Asistent prodejního oddělení s turečtinou a angličtinou(m/ž) REC České Budějovice

Volná místa České Budějovice Volná místa obchod a prodej České Budějovice

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: České Budějovice, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Hlavní podmínkou je znalost anglikého a turekého jazyka
* zkušenosti se systémem Helios výhodou
* řidičský průkaz skupiny B. - aktivní řidič

Nabízíme

* Flexibilní pracovní dobu
* Dotované stravování/elektronickou stravenku
* Příspěvek na penzijní připojištění, dle interních podmínek společnosti
* Mobilní telefon a notebook
* Příspěvek na penzijní/životní připojištění
* Stravenky/příspěvek na stravování
* Dovolená 5 týdnů
* Vzdělávací kurzy, školení

Náplň práce

* Práce se systémem Helios k evidenci expedičních příkazů
* Zpracování a potvrzování objednávek a zakázek
* Komunikace s klienty
* Správa smluv, prodejů a pronájmů výškových pracovních plošin a zařízení
* Evidování a vyřizování saldokontních záležitostí
* Vytváření a ověřování předávacích protokolů
* Objednávání v systému Helios
* Účast na mezinárodních veletrzích
* Zaměstnanec bude občas využívat služební vozidlo během pracovní doby.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková