Stavbyvedoucí - Most

Volná místa Most Volná místa stavebnictví Most

Lokalita pracoviště: Most, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, dodavatele potrubních rozvodů, výměníkových stanic, plynových kotelen, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavbyvedoucí.

Náplň práce:
* Samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s vedoucím výroby společnosti
* Odpovědnost za kvalitu stavby a plnění termínů dle SoD a PD
* Jednání se zástupci objednatele
* Koordinace, kontrola práce a dodržování harmonogramu stavby vč. subdodavatelů
* Vedení stavebních deníků, směnových listů
* Zajišťování plynulého chodu stavebních zakázek
* Zodpovědnosti za dodržování BOZP a PO na pracovištích
* Kontrola a zajištění dodržování pracovní a technologické kázně

Požadujeme:
* SŠ/VŠ –technického či stavebního směru
* Praxe na pozici stavbyvedoucího min. 3 roky
* Orientace v projektové dokumentaci
* Řidičské oprávnění sk. B – aktivní řídíč
* Autorizace ČKAIT (výhodou)
* Uživatelskou znalost práce s PC
* Samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu, schopnost týmové spolupráce

Nabízíme:
* Práci na HPP v stabilní české firmě s 35letou tradici v oboru
* Platové ohodnocení dle zkušeností a praxe
* Výroční odměny dle zisků společnosti
* Zaměstnavatelem hrazená odborná školení
* Služební mobil a notebook
* Služební auto
* Stravenkový paušál či diety
* Místo výkonu práce: kancelář Obrnice a stavby

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant