Obsluha vibrolisu – začněte s námi budovat kariéru Lesonice

Volná místa Lesonice Volná místa stavebnictví Lesonice

Plat: 35000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lesonice, Vysočina
Aktualizováno před 3 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SOU s technickým zaměřením, vhodné i pro absolventy
Schopnost logického myšlení a řešení praktických problémů
Spolehlivost, samostatnost a proaktivní přístup k práci
Dobrá fyzická kondice pro náročnější úkoly
Silnou autoritu a schopnost vést malý tým
Zájem o dlouhodobou spolupráci a ochotu se dlouhodobě vzdělávat
Bydliště v blízké okolí výhodou

Nabízíme

Zaškolení s postupným přechodem na samostatnou práci
Začínáme s nástupní mzdou 35 000 Kč hrubého, po zaškolení možnost růstu mzdy na 40 000 až 50 000 Kč
Směnný provoz: nyní ranní/odpolední směny, po zaškolení i soboty a neděle (krátký/dlouhý týden)
Stravenky, slevy na produkty společnosti a další firemní benefity
Stabilizační a věrnostní programy pro dlouhodobé zaměstnance
Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti s možností profesního růstu

Náplň práce

Obsluha vibrolisu na plnoautomatické lince pro výrobu betonových produktů
Nastavování a úprava parametrů stroje pomocí PC
Diagnostika, odstraňování poruch a základní údržba
Vedení výrobní směny a rozdělování práce mezi tým 3-5 lidí
Kontrola kvality práce a zajištění efektivního průběhu směny

ABZAKOVO spol. s r.o.

Myslíkova 31
Praha 1

Kontaktní osoba:
Abzakovo - Sklady   775522219