Nástrojář Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa dělnické profese Olomouc

Plat: 180 - 230 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- vyučení v oboru nástrojař nebo příbuzném oboru
- 3 roky praxe na obdobné pozici
- výhodou je: svářečský průkaz, jeřábnické zkoušky a praxe na lisech
- samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

- 180 - 230kc/hod
- odměnu na dovolenou a na Vánoce
- měsíční odměnu za docházku
- 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna
- příspěvek na penzijní pojištění
- dotované závodní stravování

Termín nástupu: ihned nebo podle domluvy

Náplň práce

- montáž, demontáž dílů v nástroji
- aktívní komunikace s ostatními firemními úseky
- práce dle 3D dokumentace. výkresové dokumentace..
- práce s jeřábem, soustruhem, frézkou, bruskami (na plocho, na kulato), pásovou pilou, obracedlem pro nástroje
- údržba - čistění, oprava/ výměna poškozených nebo opotřebovaných dílů
- sváření - navařování řezných dílů
-hledání příčin vyskytujících se vad, poruch nástroje a následné řešení oprav

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Anna Gaszková   734231219