Konstruktér Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa dělnické profese Olomouc

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno před 5 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- preferujeme VŠ vzdělání technického směru
- min. 4 roky praxe ve výrobním podniku a s vedením lidí
- znalost podnikových procesů – principy štíhlé výroby, Just in Time aj.,
- hledáme člověka, který si dokáže zorganizovat práci a má proaktivní přístup
- analytické myšlení a flexibilita - přizpůsobení se novým situacím a úkolům
- schopnost identifikovat problémy výrobního procesu a vyvinout strategie pro jejich řešení
- anglický jazyk – velmi dobrá komunikativní úroveň
- řidičské oprávnění sk. B
- výhodou je také praxe v oboru výroby domácí techniky nebo automotive

Nabízíme

- realizace a dostatečný časový prostor pro rozvoj svěřené oblasti
- 40.000 - 45.000
- odměna na dovolenou a na Vánoce
- měsíční odměna za produktivitu
- 5 týdnů dovolené + další nadstandardní dny volna
- dotované závodní stravování
- další benefity (Benefit +, Multisport aj.).

Náplň práce

- efektivní řízení výroby a dosahování výrobních cílů
- zodpovědnost za vytváření a provádění krátkodobých a dlouhodobých plánů výroby v souladu s poptávkou a cíli společnosti
- monitorování výrobních procesů, optimalizace pracovních postupů a jejich standardizace
- odpovědnost za zajištění vysoké kvality výrobků a procesů včetně implementace a udržování systému
- efektivní komunikace se všemi úrovněmi organizace k zajištění integrovaného a koordinovaného přístupu ke všem aspektům výroby a dodávky produktů
- vedení týmu a jeho motivace k dosažení společných cílů
- rozvoj a implementace efektivnějších postupů a úspor
- plánování a monitorování výrobních nákladů

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Kosmounautů 8
Olomouc

Kontaktní osoba:
Anna Gaszková   734231219