Obsluha výrobní linky. Nástup možný ihned! Kolín

Volná místa Kolín Volná místa potravinářství Kolín

Lokalita pracoviště: Kolín, Středočeský
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Fyzická zdatnost a manuální zručnost
• Ochota pracovat v nepřetržitém provozu
• Technické smýšlení
• Schopnost pracovat samostatně
• Dobrou pracovní morálku
• Týmového ducha a příjemné vystupování

Nabízíme

• Jistotu stabilního zaměstnavatele: Pracujte v úspěšné a prosperující firmě, která Vám dává jistotu do budoucna.
• Odměnu za vaši práci: Získáte základní mzdu odpovídající Vašim zkušenostem a variabilní bonus až 10 000 Kč za Váš výkon.
• Pravidelné hodnocení: Pravidelně s Vámi budeme probírat průběh pracovního procesu práci a dáme Vám prostor pro další profesní rozvoj.
• Dlouhodobou perspektivu: Nabízíme smlouvu na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.
• Dostupné pracoviště: Snadno dostupné pracoviště MHD.
• Pohodlí a péči: O pracovní oblečení se postaráme my – praní je zdarma. Užijte si dotované obědy za 50 Kč.
• Okamžitý nástup: Není potřeba čekat – nástup je možný IHNED!

Náplň práce

• Obsluha výrobní linky (včetně jejího nastavení a drobné údržby)
• Manuální i vizuální kontrola
• Montáž a kompletace produktů
• Balení a štítkování výrobků

Comac Jobs Kolín

Kontaktní osoba:
Blanka Sodomová   725523609