Senior HR Manager Uherské Hradiště

Volná místa Uherské Hradiště Volná místa management Uherské Hradiště

Plat: 80000 - 130000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

jste silná a pozitivní osobnost,
jste schopen dotahovat do konce krátkodobé i dlouhodobé projekty,
dokážete řešit náročné situace s nadhledem,
dokážete komunikovat profesionálně a diplomaticky s lidmi na všech úrovních - od řadových dělníků až po management,
řídíte se etickými a morálními principy,
dokážete motivovat lidi kolem sebe.
Ideálně alespoň 5 let zkušeností na pozici HR Senior Generalist nebo HR Manager/Vedoucí personálního úseku (výrobní firma výhodou).
velmi dobrou znalost procesů personálního oddělení a práce s lidmi.
zkušenosti s řízením projektů, standardy dle ISO či jiných norem.
velmi dobrou znalost pracovního práva a souvisejících předpisů.
výbornou angličtinu slovem i písmem.
zaměření na výsledek, finanční zodpovědnost.
zkušenosti s jednáním s odborovou organizací.
práce s produkty MS Office na velmi dobré úrovni a ŘP "B".

Nabízíme

skvělý kolektiv,
možnost realizace a uplatnění svých znalostí a zkušeností,
motivující finanční ohodnocení,
využití jazykových znalostí a řadu interních benefitů.
zázemí stabilní mezinárodní společnosti
příspěvek na péči o zdraví
dotované závodní stravování
dovolenou nad rámec zákoníku práce
možnost dalšího vzdělávání
další stabilizační benefity dle vnitřních předpisů a Kolektivní smlouvy
nástup možný ihned, popř. dle dohody.

Náplň práce

Zodpovědnost za personální management ve výrobních závodech Kyocera AVX v České republice.
HR reporting řediteli závodu a korporátním manažerům.
Prezentace procesů v rámci auditů kvality.
Zodpovědnost za veškeré personální procesy ve společnosti.
Spolupráce s odborovou organizací, vedení a organizace kolektivních vyjednávání.
Implementace korporátních politik a sjednocování procesů.
HR marketing a interní komunikace, akce pro zaměstnance.
Spolupodílení se na vytváření firemní kultury.
Zodpovědnost za procesy GDPR a Whistleblowing.
Servis lokálnímu managementu v Uherském Hradišti.

OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. OPTIMA RECRUITMENT EUROPE, s.r.o. - Zlín

Kontaktní osoba:
Leoš Fikeis