Elektromechanik (m,ž), přímo do kmene, náborový příspěvek 20 000 Kč a mzda od 40 000 Kč Ostrava

Volná místa Ostrava Volná místa technika a elektrotechnika Ostrava

Plat: 35000 - 45000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ostrava, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do americké firmy s rozmanitou historií hledáme kolegu, kterého baví elektro, auta a má rád výzvy!
Aktuálně nabízíme na tuto pozici navíc náborový příspěvek 20 tisíc. Práce je v nepřetržitém provozu, krátký a dlouhý týden - 12 ti hodinové směny.

Co bude náplní Vaší práce?

* Budete zajišťovat chod a údržbu strojních zařízení, kontrolu dokumentace údržby a provádět opravy strojů. Ničeho se nebojte, nové kolegy rádi zaučíme.

Co vám nabídneme?

* Motivující mzda podle schopností (čím více umíte, tím více si máte možnost vydělat)
* Roční zvýšení mezd
* Bonusy ve formě 13. a 14. platu
* 5 týdnů dovolené
* Výhodné obědy za 46 Kč
* Kompenzace nákladů na cestu do práce
* Podpora rodinného života s příspěvkem na dětské aktivity
* Odměny při životních událostech
* Zvýhodněné telefonní tarify a slevy na automobily
* Firemní akce a zdravotní programy
* Dostupnost závodního lékaře
* Pohodlné pracovní prostředí s kuřárnou, nápojovými automaty a relaxačním koutkem
* Možnosti osobního a profesního rozvoje prostřednictvím jazykových kurzů a školení

Co od vás očekáváme?

* Absolvované SOU nebo SŠ v oboru elektro
* Praxe ve výrobní údržbě výhodou
* Základní elektrotechnické schopnosti (možnost výšší kvalifikace)
* Znalost mechaniky, hydrauliky a pneumatiky
* Pochopení technologií jako frekvenční měniče, PLC systémy a robotika
* Schopnost orientace v technické dokumentaci
* Samostatnost, zodpovědnost a flexibilita

Jak se přihlásit?

* Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
* Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Kristina Tobolová