Obchodní konzultant/ka filtrace Praha

Volná místa Praha Volná místa obchod a prodej Praha

Plat: 80000 - 100000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Chcete se stát architektem čistoty ve světě tekutin? Připojte se k naší exkluzivní rodině prodejních specialistů a specialistek filtrace a pomozte našim zákazníkům objevit krásu a kvalitu v každé kapce.

Pro našeho klienta, který je významným evropským výrobcem řešení v oblastech filtrace a izolace, hledáme nového člena do prodejní rodiny na pozici obchodního konzultanta/ prodejce v oblasti filtrace. Pokud máte vášeň pro prodej a touhu pomáhat zákazníkům při dosahování jejich cílů, pak hledáme právě vás!

Vaší náplní práce bude:

* komplexní péče o zákazníky, jejich podpora a řešení potřeb
* vyhledávání potenciálních zákazníků ve svěřených regionech
* mapování trhu a vytváření zpětné vazby
* odpovědnost za hospodářské výsledky sjednaných obchodních zakázek
* obchodní reporting

co vám nabídneme

* motivující finanční hodnocení včetně bonusů
* osobní automobil, mobilní telefon a notebook
* zajímavá práce ve stabilní a současně dynamicky se rozvíjející společnosti
* flexibilní pracovní dobu - možnost práce z domova
* příspěvek na penzijní spoření
* možnost dalšího osobního a profesního rozvoje

co od vás očekáváme

* VŠ/SŠ vzdělání
* obchodní a prodejní praxe
* zkušenost s filtrací kapalin případně znalost vinařské problematiky výhodou
* anglický jazyk slovem i písmem, ruský jazyk výhodou
* výborné komunikační a organizační schopnosti, reprezentativní vystupování
* samostatnost, spolehlivost
* časová flexibilita a ochota cestovat

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Veronika Veverková