Key account manager pro Balkán (např. Řecko, Černá Hra, Turecko) Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Plat: 50000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo před 10 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho významného klienta, kterým je obchodní společnost hledáme šikovného KEY ACCOUNT MANAGERA pro Balkán (např. Řecko, Černá Hra, Turecko…).

PRACOVNÍ NÁPLŇ
• získávání nových zákazníků
• péče o stávající zákazníky
• budování vztahů se zákazníky
• organizování schůzek se zákazníky
• plánování cest k zákazníkům do zahraničí (např. Řecko, Černá Hra, Turecko…)
• příprava nabídek pro zákazníky
• péče a řízení svěřených projektů
• úzká spolupráce s produktovým a marketingovým týmem
• sledování konkurence
• příprava reportů pro vedení společnosti

POŽADUJEME
• obchodního ducha
• vyjednávací schopnosti
• technické myšlení
• AJ na obchodní úrovni – PODMÍNKOU
• ochotu cestovat po svěřeném regionu (zahraniční cesty cca 1x za 3 měsíce na několik dnů)
• týmového ducha
• reprezentativní vystupování

NABÍZÍME
• spolupráci se stabilní společností
• motivující příjem + odměny
• 25 dnů dovolené
• HPP na plný úvazek
• region Balkán (např. Řecko, Černá Hra, Turecko…)
• ubytování v zahraničí, doprava a strava je plně hrazeno zaměstnavatelem
• jazykové kurzy
• kancelář na Praze – východ

V případě zájmu nám zašlete prosím Vaše CV. Obratem se s Vámi spojíme a budeme Vás informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   +420 727 931 009