Konstruktér (m/ž) Brno-venkov

Volná místa strojírenství Brno-venkov

Plat: 45000 - 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vzdělání SŠ v oboru strojírenství
* Znalost čtení strojírenských výkresů
* Dobrá práce s PC (MS Office, CAD)

Nabízíme

* Motivační finanční ohodnocení
* Možnost kariérního růstu
* Stabilní a zajímavou práci v dynamickém prostředí
* Podporu profesního rozvoje a růstu
* Stravenky
* Příspěvek na dopravu (individuální domluva)
* V případě, že nejsi místní a máš to k nám daleko, můžeme se domluvit na ubytování!

Náplň práce

Ať už jsi čerstvý absolvent nebo máš již zkušenosti a hledáš práci na pozici konstruktéra, neváhej a pošli nám svůj životopis!

Na trhu jsme již téměř 30 let, specializujeme se na prototypovou i sériovou výrobu, pokrývající celé spektrum od jednoduchých svařenců až po sofistikované produkty s vysokými nároky na přesnost, včetně finální úpravy a montáže.
Spolupracujeme s řadou prestižních zahraničních společností a nadnárodních společností po celé Evropě.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Michaela Šebestová