Administrátor/ka datové sítě ISP Praha

Volná místa Praha Volná místa informační technologie Praha

Plat: 50000 - 80000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, telekomunikační společnost, hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Administrátor/-ka datové sítě ISP.

Náplň práce:
* Administrace datové sítě (dohled, konfigurace, řešení problémů – Level3 support)
* Diagnostická podpora jiných oddělení v rámci firmy
* Příležitostně práce v terénu, případně i v nočních hodinách

Očekáváme:
* Minimálně středoškolské vzdělání ukončené maturitou
* Znalost principu a funkce datových sítí v rozsahu ISO/OSI modelu
* Pokročilá znalost konfigurace a diagnostiky sítě na úrovni L2/L3 (switching/routing)
* Znalost souvisejících technologií a protokolů (ARP, STP, DHCP, NAT, 802.1Q, OSPF)
* Minimální obecná znalost operačního systému Linux
* Zkušenosti s technologií PON výhodou
* Zkušenosti se síťovými prvky Cisco, Juniper, Huawei, Mikrotik výhodou
* Znalost AJ (minimálně na úrovni autonomního porozumění technických manuálů)
* ŘP skupiny B
* Ochotu pracovat a učit se novým věcem

Nabízíme:
* Plný pracovní úvazek (40 hodin/týden)
* Flexibilní pracovní doba (příležitostně práce z domova)
* Odpovídající mzdové/finanční ohodnocení
* Služební notebook a telefon
* Internetové připojení zdarma (v rámci dostupnosti naší sítě)
* Sick days
* Možnost navštěvovat firemní výuku AJ
* Karta MultiSport
* Možnost profesního růstu
* Stabilní zázemí dynamicky rostoucí firmy
* Místo pracoviště: Praha 6 – Petřiny

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant