Montážní technik Frýdek-Místek

Volná místa Frýdek-Místek Volná místa technika a elektrotechnika Frýdek-Místek

Lokalita pracoviště: Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Praxe v oboru a orientace v projektech je výhodou
• Čistý trestní rejstřík
• Schopnost pracovat v kolektivu i samostatně
• Spolehlivost
• Aktivní a zodpovědný přístup s dobrou pracovní morálkou
• Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

• Práce na hlavní pracovní poměr
• Solidní přístup
• Zajímavé platové ohodnocení 35 000,-Kč
• Kvalitní a kompletní pracovní vybavení
• Práce v mladém a stálém pracovním kolektivu
• Po zapracování nabízíme profesní postup na pozici: Technik servisu a provozu

Náplň práce

• Instalace a servis elektrických zabezpečovacích systémů, elektrických požárních systémů, kamerových systémů a systémů kontroly docházky společně se strukturovanou kabeláží
• Práce je prováděna na stavbách i u soukromých subjektů - rodinné domy a firmy, mezi dlouholeté zákazníky patří také obchodní řetězce, školy, školky a úřady

CRI ameba.eu, s.r.o.

Počernická 699/62, Malešice
Praha 10

Kontaktní osoba:
Veronika Boháčová   +420 725 757 164