Strážný Vyšní Lhoty

Volná místa Vyšní Lhoty Volná místa ostatní Vyšní Lhoty

Plat: 20000 - 25000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vyšní Lhoty, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pro našeho klienta, bezpečnostní agenturu, která zajišťuje bezpečnost objektu pro dočasně zajištěné cizince, hledáme posilu na pozici Strážný.

Náplň práce:
* Zajištění bezpečnosti a ochrany daného objektu
* Pravidelné obchůzky
* Ochota pracovat na směny

Požadujeme:
* Fyzickou zdatnost (práce vhodná i pro OZZ a ID)
* Čistý trestní rejstřík
* Základní znalost PC
* Praxe na podobné pozici - výhodou
* Certifikát strážného - výhodou

Nabízíme:
* Možnost spolupráce na HPP nebo dohodu
* Finanční ohodnocení v rozmezí 20 000 – 25 000 Kč
* Náborový příspěvek 7 000 Kč
* Občerstvení na pracovišti
* Možnost nástupu ihned
* Příplatky za noční, svátky, víkendy
* Místo výkonu práce: Vyšní Lhoty

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Na Kozačce 1289/7
Praha 2 - Vinohrady

Kontaktní osoba:
personální konzultant