Inženýr kvality Uherský Ostroh

Volná místa Uherský Ostroh Volná místa automobilový průmysl Uherský Ostroh

Lokalita pracoviště: Uherský Ostroh, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ vzdělání - technického směru, strojní nebo elektro (VŠ vzdělání výhodou)
Orientace ve výkresové dokumentaci, technické myšlení
Komunikativní znalost AJ
Znalost systémů kvality IATF 16949 a VDA 6.3 výhodou
Znalost statistických metod
Znalost nástrojů kvality (8D, 5Why, FMEA proces, PDCA)
Výborné komunikační dovednosti, důslednost, spolehlivost

Nabízíme

Zázemí silné stabilní prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, která je inovativní a snaží se být vždy o krok vpřed
Odbornou, zajímavou práci s důrazem na spokojenost zákazníka, možnost seberealizace
Odpovídající finanční ohodnocení
Moderní provozy vybavené špičkovou technologií a softwarovým řešením
Atraktivní balíček firemních benefitů jako např. 5 dnů volna navíc, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování, jazykové kurzy
Vánoční odměny
Možnost odborných školení a rozvoje profesních dovedností

Náplň práce

Sledování a zlepšování kvality na daném oddělení
Zodpovědnost za řešení připomínek a reklamací od zákazníka
Zpracování 8D reportů pro zákazníka
Podpora zákazníka v oblasti kvality před sériovou produkcí
Řešení neshod ve výrobě ve spolupráci s ostatními odděleními
Vypracování kontrolních plánů dle specifikace
Aktualizace FMEA procesu
Aplikace procesu neustálého zlepšování (CIP)
Provádění testů v sérii a vypracování protokolů pro zákazníky
Spolupráce při provádění školení odpovědných pracovníků kvality
Interní, výrobkové a procesní audity
Příprava dokumentů kvality pro externí audity

EUROTEC, k.s.

Na Zámecké 725
Uherský Ostroh

Kontaktní osoba:
Hana Chochlíková   +420 735 174 782