Inženýr dodavatelské kvality - série Liberec

Volná místa Liberec Volná místa kvalita a kontrola jakosti Liberec

Lokalita pracoviště: Liberec, Liberecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ nebo VŠ technického směru.
* Min. 2 roky praxe v automotive na obdobné pracovní pozici.
* Anglický jazyk  na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou).
* Znalost MS Office (Word, Excel, Power Point).
* Logické uvažování.
* Smysl pro detail.
* Samostatnost a komunikativnost.

Nabízíme

* Zajímavé finanční ohodnocení.
* Kafeterie.
* Zdravotní péče a rehabilitace.
* Příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění.
* Příspěvek na stravování.
* Výhodnější volání přes Vodafone.
* Akce pro zaměstnance.
* Odměny za pracovní výročí.
* Odborné vzdělávání.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta a leadera v oblasti automotive hledáme zkušeného a šikovného inženýra dodavatelské kvality.
* Budete vést dodavatelské reklamace, verifikovat příčiny a zajišťovat implementaci robustních opatření (metodika G8D).
* Analyzovat interní problémy dílů; a vypracování návrhů okamžitých nápravných opatření vedoucích k zajištění kvality.
* Uvolňovat nakupované díly zejména při konstrukčních či procesních změnách (metodika PPA/PPAP).
* Prosazovat zájmy a Denso/zákaznické požadavky u dodavatelů (Denso CSRs, normy, standardy, výkresové a související požadavky).
* Zastupovat dodavatelskou kvalitu v projektových týmech; plánovat, koordinovat a reportovat.
* Plánovat, připravovat a vést procesní audity u dodavatelů (metodika VDA 6.3).
* Řídit eskalace/rozvoj problematických dodavatelů.

DISPONERO s.r.o. (Liberec)

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227