Mechanik/údržbář (m/ž) Brno

Volná místa Brno Volná místa dělnické profese Brno

Plat: 30820 - 42000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Staňte se součástí silné nadnárodní společnosti, která staví na tradicích.

Odléváme brzdové třmeny a držáky, naše výrobky jsou ve vozech BMW, Audi, VW, Renault, Ford a dalších.

Vaše bezpečnost a bezpečnost Vašich blízkých začíná u nás!

Chcete zažít unikátní prostředí slévárny? Nebo vidět jak se vyrábí brzdový třmen?

My chceme posilnit náš tým na pozici strojní údržbář.

Na této pozici budete:

- pomáhat včas odhalit problémy na svěřeném úseku
- provádět preventivní a operativní opravy slévárenských strojů a zařízení
- vytipovávat vhodné náhradní díly
- poskytovat odbornou pomoc při instalaci nových zařízení

co vám nabídneme

- nástupní mzdu bez příplatků: 30 820 Kč/měs. + další navyšování po zkušební době
- osobní ohodnocení: 1 500 Kč/měs.
- příplatek za noční směnu: 10 % průměrného výdělku (1 115 Kč/měs.)
- rizikové příplatky: 1 515Kč/měs.)
- příplatek za práci přesčas: 25 % průměrného výdělku
- příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí
- čtvrtletní bonusy
- odměny za doporučení pracovníka 5 000 Kč/měs.
- 5 týdnů dovolené
- multisport kartu
- dotované obědy (na výběr ze sedmi jídel)
- kariérní postup pro šikovné pracovníky

co od vás očekáváme

- znalost obsluhy motorového vozíku
- základní znalosti hydraulických a pneumatických prvků a princip jejich činnosti
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Petra Harudová