Lékař/ka Lázně Libverda

Volná místa Lázně Libverda Volná místa zdravotnictví Lázně Libverda

Plat: 600 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Lázně Libverda, Liberecký
Aktualizováno před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• atestace všeob. praktického lékařství,
• atestace nebo specializace v rehabilitační a fyzikální medicíně (FBLR); internista/ kardiolog
• schopnost naslouchat lidem, diagnostická a léčebná činnost
• manažerské a organizační dovednosti
• dobrá znalost práce s PC
• ambice zvyšovat kvalitu a efektivitu léčby
• inovace, zlepšování léčebných výsledků
• pozitivní prezentace SPA RESORTU LIBVERDA v odborné i laické veřejnosti

Nabízíme

• maximální podporu v oblasti rozvoje lázeňství ve SPA RESORTU LIBVERDA
• stabilní pracovní poměr v klidném prostředí
• možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce
• motivující finanční ohodnocení
• stálý kolektiv zaměstnanců
• zaměstnaneckou stravu
• další benefity v rámci lázeňského resortu

Náplň práce

• samostatná diagnostická a léčebná činnost
• předepisování léčebného plánu a režimu
• dodržování indikace lázeňské léčby
• týmová spolupráce s výkonným ředitelem lázní
• stanovení optimální varianty a kombinace postupů podle diagnózy, doporučení lékaře a na základě vlastních vyšetření a potřeb pacientů.

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Lázně Libverda 82
Lázně Libverda
Česko

Kontaktní osoba:
Regina Soudilová