Specialista BOZP okres Tachov

Volná místa ochrana a ostraha okres Tachov

Lokalita pracoviště: okres Tachov, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Licence BOZP výhodou
* Znalost zásad, postupů a osvědčených postupů v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
* Znalost Microsoft Office
* Znalost angličtiny
* Český jazyk - rodilý mluvčí
* Komunikační dovednosti, flexibilita, schopnost pracovat v týmu

Nabízíme

* Motivující systém odměn a zajímavé finanční ohodnocení
* Firemní benefity
* Dovolená 5 týdnů
* Závodní stravování
* Příspěvek na dopravu
* Školení a rozvoj
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

* Kontrola pracovních podmínek a dodržování předpisů a zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
* Motivace zaměstnanců k dodržování norem BOZP
* Přijímání opatření k budování povědomí v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, zejména zaměřených na eliminaci úrazů a nebezpečí úrazů
* Provádění školení BOZP
* Provádění auditů a kontrol zařízení v oblasti BOZP
* Zpracování potřebných analýz a statistik, zpracování reportů v souladu s interními postupy
* Analýza pracovišť z hlediska ergonomie
* Příprava dokumentace po nehodě, analýza data o nehodě

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová