Fyzioterapeut/ka Lázně Libverda

Volná místa Lázně Libverda Volná místa zdravotnictví Lázně Libverda

Plat: 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lázně Libverda, Liberecký
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

odbornou způsobilost (obor fyzioterapeut)
zájem o obor (ochotu dále se vzdělávat)
profesionální vystupování (vstřícný přístup k pacientům a kolegům na pracovišti)

Nabízíme

• pracovní poměr na dobu neurčitou
• možnost zkráceného úvazku nebo externí spolupráce
• možnost letní brigády se zajištěným ubytováním a stravou
• stálý kolektiv zaměstnanců
• možnost zaměstnaneckého ubytování
• zaměstnaneckou stravu
• další benefity v rámci lázeňského provozu

Náplň práce

• aplikace léčebné tělesné výchovy
• aplikace fyzikální terapie, vč. reflexních masáží, měkkých technik
• příprava krátkodobého nebo dlouhodobého rehabilitačního plánu
• úzká spolupráce s vedoucím lékařem a vrchní sestrou

LÁZNĚ LIBVERDA, a.s.

Lázně Libverda 82
Lázně Libverda
Česko

Kontaktní osoba:
Regina Soudilová