Pracovník v expedici Libchavy

Volná místa Libchavy Volná místa Libchavy

Inzerát z úřadu práce (29266760752)
Plat: od 25000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Libchavy, Pardubický
Aktualizováno před 15 dny

Společnost MEDIATE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovník v expedici.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- Příjem zboží, skladování, příprava a výdej ze skladu
- Manipulace se zbožím do/z regálů pomocí VZV a ručních palet. vozíků
- Výdej zboží dle skladových pozic v návaznosti na dokumentaci
- Administrativní činnosti spojené s transportem a inventarizací sortimentu
- Práce s nízkozdvižným a vysokozdvižným vozíkem

Požadavky:
- Pečlivost a spolehlivost
- Zkušenosti na obdobné pozici a práce s VZV výhodou
- Základní znalost PC
- Nástup možný ihned

Nabízíme:
- Stabilní pracovní místo
- Zaškolení a profesní růst, zázemí v prosperující a rozšiřující se české společnosti
- Výkonnostní odměny
- Firemní akce
- Zvýhodněný nákupu výrobků
- Stravování v místě, možnost výběru vegetariánského jídla

Kontakt: telefonicky nebo emaillem