Tavič/tavička ve stabilní společnosti! Karviná

Volná místa Karviná Volná místa dělnické profese Karviná

Plat: 32000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Karviná, Moravskoslezský
Aktualizováno před 8 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Praxi na obdobné pozici – zkušenosti s obsluhou pece
Ochotu pracovat na směnnost (12hodinové i 8hodinové směny)
Máte vazačský a jeřábnický průkaz
Manuální zručnost a zodpovědnost

Nabízíme

Práci na HPP V KMENI STABILNÍ společnosti s pevným postavením na našem trhu ️
Nástup možný IHNED
25 dní dovolené
Výkonnostní a motivační bonusy na měsíční bázi
Příspěvek na stravné
Závodní stravování s dotovanými obědy, kde si můžete zajít na dobrý oběd
Benefit kartu, kterou můžete využít ve volném čase na sport, kulturu,…
Příspěvek na dopravu do práce
Dobrá MHD dostupnost

Náplň práce

Práce se surovinami a pecí
Kontrola vážení surovin a odpich železa
Dodržování bezpečnostních postupů a předpisů
Komunikace a spolupráce s kolegy pro zajištění vysoké kvality produktů

Comac jobs Ostrava

Horní Těrlicko 737
Těrlicko

Kontaktní osoba:
Klára Kalábová   770 108 594