Produktový specialista/tka Benešov

Volná místa Benešov Volná místa obchod a prodej Benešov

Plat: 30000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Benešov, Středočeský
Aktualizováno před 4 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

SŠ/VŠ ideálně zaměřené na zemědělství nebo relevantní praxe v oblasti zemědělství
AJ (dokázat se domluvit)
Znalost MS Office
ŘP skupina B
Samostatnost, proaktivita a flexibilita

Nabízíme

Jistá pracovní pozice v společnosti, která je jedničkou na trhu
Příjemné pracovní prostředí
Přátelský kolektiv zkušených kolegů, kteří Vám vždy poradí a pomohou
Možnosti profesního rozvoje (SAP, AutoCAD atd.)
Atraktivní a motivující platové podmínky
Další benefity pro zaměstnance

Náplň práce

Vyhledávání tržních příležitostí (oblast technologií a zařízení pro zemědělství a chov hospodářských zvířat)
Péče o stávající zákazníka a akvizice nových
Prezentace portfolia produktů společnosti
Sestavování nabídek a cenových kalkulací
Účast při obchodních jednáních
Komunikace s dodavateli
Sledování trendů na trhu a mapování konkurence
Spolupráce napříč společností

SEAL Communication s.r.o.

Kaprova 42/14, Staré Město
Praha 1

Kontaktní osoba:
Radmila Šindýlková   +420 733 198 989