Mechanik Ostrava-město

Volná místa automobilový průmysl Ostrava-město

Lokalita pracoviště: Ostrava-město, Moravskoslezský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SOU v oboru
• praxe v oboru vítána
• trestní bezúhonnost
• spolehlivost a loajalitu

Nabízíme

• práce na HPP
• zázemí silné a stabilní společnosti, autorizovaný autoservis
• moderní pracovní prostředí včetně nejnovějších technologií
• přátelský kolektiv automobilových nadšenců

Místo práce: Ostrava-město

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: zdenek.minster@unicar.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 734 567 778 - Zdeněk Minster.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

UNICAR, spol. s r.o.

Zabýváme se prodejem nových i ojetých automobilů, servisem a prodejem náhradních dílů včetně autodoplňků pro vozidla značky ŠKODA.

Více informací o společnosti naleznete na https://unicar.skoda-auto.cz/.

Náplň práce:
• montáž a demontáž části motorových vozidel
• příprava vozů pro autoklempíře
• přímá spolupráce s autoklempíři
• servisní práce na motorových vozidlech

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719