Recepční - Romantický hotel Mlýn Karlštejn

Volná místa Karlštejn Volná místa cestovní ruch a hotelnictví Karlštejn

Lokalita pracoviště: Karlštejn, Středočeský
Vloženo před 15 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• SŠ vzdělání
• schopnost komunikace v AJ
• nadšení a chuť učit se novým věcem
• proaktivní přístup
• dobrá znalost českého jazyka

Výhodou:
• praxe v zákaznickém servisu

Nabízíme

• plný úvazek / 38,75 hodin týdně
• pracovní smlouva na dobu neurčitou
• přátelské pracovní prostředí
• zaměstnanecké benefity
• pracovní smlouvu na dobu neurčitou

Místo práce: Karlštejn - okres Beroun

Termín nástupu: ihned / dle dohody

V případě, že Vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám, prosím, Váš životopis s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: info@finpam.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 607 222 262.

Na tuto pracovní pozici, můžete reagovat pouze do 2. 6. 2024. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Náplň práce

Společnost FINPAM s.r.o. pro svého klienta Romantický hotel Mlýn Karlštejn hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Recepční.

Náplň práce:
• zajištění chodu recepce
• jednání s klienty, poskytování informací
• přijímání plateb za poskytované služby
• práce s rezervačním systémem

JOBSYSTEM s.r.o.

Lucemburská 2136/16
18600 Praha 3

Kontaktní osoba:
Personální asistentka   +420 721 280 719