Lean specialista Stříbro

Volná místa Stříbro Volná místa ekonomie/ekonomika Stříbro

Plat: 50000 - 60000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Stříbro, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vzdělání, nejlépe v oboru ekonomie nebo (obchodního) inženýrství
* Několikaletá odborná praxe, nejlépe v poradenské společnosti a/nebo na odpovídající pozici ve výrobní společnosti
* Dobrá znalost LEAN, modelu EFQM, digitalizace a Průmyslu 4.0 a hluboké znalosti a zkušenosti s realizací projektů
* Prokazatelné výsledky v oblasti konzultací a implementaci LEAN
* Velmi dobré analytické a koncepční schopnosti
* Zodpovědný, strukturovaný a orientovaný na způsob řešení práce s praktickým myšlením
* Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti v mezinárodním prostředí
* Plynulá znalost anglického jazyka, komunikativní znalost dalšího světového jazyka vítána
* Vysoká ochota cestovat

Nabízíme

* Stabilní, pestrou a kreativní práci v nadnárodní společnosti
* Přátelskou firemní kulturu s týmem zkušených profesionálů
* Flexibilní pracovní dobu
* Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
* Občasná práce z domova možná
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na vánoce
* Příspěvek na zdravotní péči
* 5 týdnů dovolené na odpočinek
* Jazykové kurzy
* Podporu při rozvoji dovedností
* Penzijní připojištění
* Nástup přímo pod firmu do kmene

Náplň práce

* Vytvoření společného chápání a kultury neustálého zlepšování a strukturovaného řešení problémů
* Další rozvoj a zavedení mezinárodní přístupu "Operation Excellence", jakožto
* standardizace (Kaizen production system) na bázi LEAN a EFQM
* Vývoj a implementace návrhů, koncepcí a strategií pro optimalizaci procesů, jako jsou
* Například digitál průmysl 4.0, umělá inteligence a virtuální realita
* Rozvoj a podpora jednotlivých závodů ve skupině
* Provádění auditů za účelem stanovení úrovně vyspělosti jako základ pro další rozvoj systémů a procesů
* Podpora implementace nových řešení založených na kvalitě, efektivitě, správné metodice a dobré komunikaci
* Analýza a vývoj systémů pro řízení (mezi)národních projektů

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marika Špringlová